• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Китай відхрестився від відповідальності за пандемію коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Дедалі більше досліджень нібито свідчать про те, що пандемія коронавірусу ймовірно, була спричинена окремими спалахами у багатьох місцях світу, а не тільки у одному Китаї

Про це у доповіді щодо підсумків 2020 року заявив міністр закордонних справ Китайської народної Республіки, член Компартії Китаю Ван Ї, передає "ДС" з посиланням на сайт МЗС КНР.

Так, він виголосив розлогу доповідь у вигляді відповідей на запитання проурядових журналістів, основна частина яких присвячена пандемії COVID-19.

"Ми були першою країною, яка повідомила про випадки (зараження — "ДС") у світі. Дедалі більше досліджень свідчать про те, що пандемія, ймовірно, була спричинена окремими спалахами у багатьох місцях світу", — зазначив дипломат.

Окрім того, міністр підкреслив, що Китай "вжив негайних заходів для проведення епідеміологічного розслідування, виявлення збудника та оприлюднення ключової інформації, включно із секвенування геному вірусу".

Нагадаємо, у листопаді 2020 року генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявляв, що джерело першого зараження коронавірусом потрібно шукати в китайському місті Ухань, після чого можна буде приступити до вивчення появи COVID-19 в інших місцях.

    Реклама на dsnews.ua