• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Китай відправить трьох космонавтів на орбітальну станцію, що будується

Китай планує 17 червня відправити на орбітальну станцію, що будується, екіпаж із трьох космонавтів

Китай готує команду з трьох космонавтів
Китай готує команду з трьох космонавтів
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник Китайської програми пілотованих польотів Цзі Цимін, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За його інформацією, старт космічного корабля "Шеньчжоу-12" заплановано на четвер на 9:22 ранку за місцевим часом (4:22 кск) з космодрому "Цзюцюань" у північно-західній китайській провінції Ганьсу.

До складу екіпажу входять Не Хайшен, Тан Хунбо, що вже побували в космосі, а також Лю Бомін, для якого політ буде першим.

Завданнями космонавтів буде збірка і підключення обладнання, що доставляється на модуль станції вантажними кораблями.

Базовий модуль майбутньої китайської орбітальної станції був запущений у квітні поточного року, всього для завершення її будівництва буде потрібно 11 запусків і трохи більше року.

Планується, що на орбіту виведуть два лабораторних модулі, які будуть пристиковані до базового, запущені чотири вантажних і чотири пілотованих кораблі.

Загальна вага станції після завершення її будівництва складе близько 100 тонн. Вона буде в кілька разів менше Міжнародної космічної станції і здатна на постійній основі приймати трьох членів екіпажу.

Як писала "ДС", Американське космічне агентство NASA оприлюднило фото своєї надважкої ракети, на якій астронавти незабаром полетять на Місяць.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua