• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Китай вимагає від США зняти технологічну блокаду

Китай висунув США три умови для нормалізації відносин між двома країнами, в тому числі і зняття Вашингтоном технологічної блокади

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ Китаю за підсумками зустрічі глави МЗС Ван І з першим заступником держсекретаря США Венді Шерман, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ван і зазначив, що для врегулювання розбіжностей між двома країнами і запобігання подальшого погіршення або навіть виходу з-під контролю китайсько-американських відносин, Китай висунув три основні вимоги до США", — наголошується в документі.

Першою вимогою Пекіна до Вашингтону глава МЗС Китаю назвав неприпустимість втручання США у внутрішні справи країни.

Крім того, Китай "наполегливо закликав США якомога швидше скасувати всі односторонні санкції, високі мита і технологічну блокаду, введені проти КНР".

В якості третьої вимоги Ван І наголосив на неприпустимості зазіхання США на національний суверенітет і територіальну цілісність Китаю.

Як повідомляла "ДС" 24 липня Китай ввів санкції проти США у відповідь на прийняття Вашингтоном обмежувальних заходів проти китайських чиновників в Гонконзі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua