• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Китай закриває чотиримільйонний Ланьчжоу через 6 нових випадків COVID-19

У Китаї закривають на жорсткий карантин міста, у яких зафіксовано хоча б кілька випадків COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі агентства NDTV, передає "ДС".

Зокрема, жителям міста Ланьчжоу заборонили виходити з дому без нагальної потреби, помістивши у локдаун ціле місто через 6 нових випадків у ньому та 29 – по всій країні. Більшість нових спалахів пов’язані з дуже заразним штамом Delta. У місті не їздять таксі та автобуси, залізнична станція Ланьчжоу відсьогодні закрита, авіарейси також скасовані. Таким чином Китай намагається знищити спалах COVID-19 та ізолювати його потенційних носіїв.

Пекін ввів суворий прикордонний контроль після того, як коронавірус був вперше виявлений у країні наприкінці 2019 року. Таким чином вони добилися уповільнення кількості випадків захворювання та дозволили економіці відновитися.

І хоч зараз країни Європи намагаються знайти спосіб жити поруч із вірусом, Пекін дотримується підходу з нульовим ризиком COVID-19 та запроваджує жорсткі локальні блокування навіть через декілька виявлених випадків захворювання.

Як повідомляла "ДС", у Китаї зростає захворюваність на новий штам пташиного грипу, який викликає високу смертність серед інфікованих.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua