• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Китайський вірус "вдихнув" популярність в мобільну гру, в якій можна створити епідемію

Реклама на dsnews.ua
На тлі поширення нового штаму коронавіруса, що викликає пневномнию, набирає популярність гра для смартфонів про знищення людства невідомої епідемією

Про це свідчать дані сервісу SensorTower, передає "ДС".

Громадське уточнює, що Гра Plague Inc., у якій необхідно створити вірус і з його допомогою знищити людство, очолила рейтинг завантажень в App Store.

Користувачі соціальних мереж помітили схожість між мобільною грою і новим коронавірусом в Китаї.

"Схоже, що хтось зараз грає в Plague Inc. у реальному житті", - написав користувач Twitter під ніком Robert Bye.

Нагадаємо, вперше цей тип вірусу в Ухані (провінція Хубей) - місті, населення якого становить понад 11 млн осіб, - був підтверджений 31 грудня 2019 року.

21 січня по одному випадку захворювання підтверджено у Південній Кореї, Тайвані та США. Крім того, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, ще чотири випадки захворювання зафіксовані в Таїланді і один - в Японії. 22 січня ще один випадок інфікування підтвердили в Гонконзі, в РФ жінку госпіталізували з підозрою на коронавірус, викликає респіраторні захворювання, пневмонію.

Початкові симптоми захворювання - підвищена температура і кашель. Багато інфіковані повідомляли, що відвідували рибний ринок Хуанань або працювали там.

Після поширення вірусу робота ринку була припинена.21 січня Національна комісія охорони здоров'я Китаю підтвердила передачу коронавіруса 2019-nCoV від людини до людини.

    Реклама на dsnews.ua