• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Клінтон заявила, що Трамп міг розмовляти з Путіним перед штурмом Капітолію

Реклама на dsnews.ua

Президент США, що йде, Дональд Трамп міг мати розмову з російським лідером Володимиром Путіним перед штурмом своїми прихильниками будівлі Конгресу у Вашингтоні 6 січня

Про це вона заявила в розмові зі спікером палати представників США Ненсі Пелосі в ефірі подкасту You and Me Both, передає "ДС".

«Ми багато дізналися про нашу систему правління за останні чотири роки з президентом, який зневажає демократію», — заявила Клінтон на своїй Twitter-сторінці.

Вона уточнила, що хотіла б почути записи телефонних розмов Трампа, щоб дізнатися, чи розмовляв він з Путіним в день, коли стався штурм Капітолію. Прихильників чинного президента США вона назвала «спільниками» і «прихильниками культу» і звинуватила їх в «нехтуванні демократією».

Таку заяву Клінтон озвучила після того, як Пелосі заявила, що заворушення, які сталися у Вашингтоні 6 січня, були «подарунком Путіну».

Пізніше Клінтон заявила про необхідність створити в Конгресі спеціальну комісію, яка займеться з'ясуванням можливих зв'язків між Трампом і Путіним.

"Це розслідування необхідно для того, щоб допомогти виправити шкоду, завдану національної безпеці, і не допустити, щоб президентом США знову стала маріонетка", — написала вона.

Нагадаємо, раніше Ненсі Пелосі назвала Дональда Трампа "служницею російського президента Володимира Путіна".

    Реклама на dsnews.ua