• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Колеснікова у листі написала, як проводить час у СІЗО

Реклама на dsnews.ua

Ув`язнена противниця режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка Марія Колеснікова розповіла у листі, що знайшла у СІЗО подруг та займається спортом

Про йдеться у дописі на її Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Зі мною все в порядку, умови терпимі і нові подруги чудові. Ми займаємося фітнесом на вулиці під час прогулянки і багато їмо… Ці всі, хто мене викрадали, неймовірно слабкі і в істериці. Вони навіть не вміють робити свою роботу добре. У них скрізь бардак і хаос. І це не жарт", — написала вона у соцмережі.

Зазначається, що лист отримав батько Колесникової. Опозиціонерка розповіла, що лист йшов з Жодіно до Мінська півтора тижні та передала всім привіт і попросила не здаватися.

Папа наконец получил письмо от Марии с бело-красно-белыми сердечками и белой лентой в конверте! Письмо шло из Жодино в...

Gepostet von Maria Kalesnikava am Donnerstag, 24. September 2020

Нагадаємо, 9 вересня білоруський суд заарештував Марію Колесникову. Її звинувачують за ч.3 ст.361 (заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь, вчинені з використанням ЗМІ та мережі Інтернет) Кримінального кодексу Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua