• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Коли два роки не бачилися: Медведєв із дружиною безглуздо привітали росіян із днем родини (ВІДЕО)

Колишній президент Росії, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв разом зі своєю дружиною Світланою записали привітання з днем сім'ї, кохання та вірності

Дмитро та Світлана Медведєви
Дмитро та Світлана Медведєви / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент відеоролика з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

"Вітаю всі російські сім'ї, тебе, Світлано, нашу родину, із цим святом", — сказав Медведєв.

"Дякую. І тебе вітаю", — відповіла йому дружина.

Як повідомлялося, за даними російських ЗМІ, подружня пара розлучилася, причому ініціаторкою виступила саме Світлана Медведєва.

Журналісти звернули увагу, що останніми роками пара практично не з'являлася на публіці разом. Здебільшого Медведєва була одна. Остання спільна поява подружжя відбулася у січні 2020-го на богослужінні у Москві.

При цьому, писали ЗМІ, за часів президентства Медведєва подружжя постійно було на офіційних прийомах.

Джерела центру "Досьє повідомили, що останнім часом у подружжІ стався серйозний розлад. Це потрясіння, окрім інших проблем (відхід з уряду, зниження апаратної ваги) змінило Медведєва. Він став писати істеричні пости на підтримку війни проти України і постійно погрожує Заходу.

Російський "Фонд боротьби з корупцією раніше стверджував, що Світлана Медведєва користується бізнес-джетом Bombardier за 50 млн. доларів, який належав банку ВТБ. Після початку повномасштабної війни РФ проти України цей лайнер неодноразово літав у Дубай і назад.

"Коли два роки один одного не бачиш, виходять такі незграбні відео", — написав активіст "Фонду боротьби з корупцією" Іван Жданов.

Крім того, за інформацією журналістів, колишній президент РФ намагався накласти на себе руки. Охоронець нібито виявив Дмитра Медведєва у стані алкогольного сп'яніння та зі зброєю в руці. А прибиральниця, повідомляли у ЗМІ, знайшла 5 варіантів передсмертних записок, у яких Медведєв нібито написав, що йому набридло бути лялькою. У своїй потенційній смерті, писали журналісти, заступник голови Ради безпеки РФ звинувачує нинішнього главу Кремля Володимира Путіна та його найближче оточення

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua