• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Колишні працівники SpaceX подали на Маска до суду через сексульні домагання

Колишні інженери SpaceX подали позов проти Ілона Маска в штаті Каліфорнія, звинувачуючи його в сексуальних домаганнях і ворожому робочому середовищі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Bloomberg, передає "ДС".

У позові, що опинився у розпорядженні видання, говориться, що Маск свідомо і цілеспрямовано створив небажане робоче середовище шляхом поширення непристойних сексуальних фотографій, мемів і коментарів, які принижували жінок та ЛГБТК+-спільноту.

Вісім колишніх співробітників, які подали позов, також заявили, що їх колеги почали наслідувати прояви Маска у соціальних мережах, створюючи неприємне вороже робоче середовище.

Співробітники SpaceX вже раніше звертались зі скаргами щодо робочого середовища в компанії. У 2022 році працівники написали відкритий лист, де вони висловили своє занепокоєння щодо поширення сексуальних стереотипів і домагань в компанії. Проте Маск відкинув ці звинувачення, вважаючи їх безпідставними. 

Як писала "ДС", кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп обговорює з мільярдером та бізнесменом Ілоном Маском можливість надання йому посади консультанта в разі повернення Трампа в Білий дім.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua