• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Коломойський і Ко контролюють в США масштабну бізнес-мережу, — ЗМІ

Український олігарх Ігор Коломойський і його бізнес-партнери контролюють в США масштабну мережу підприємств і об'єктів нерухомості

Реклама на dsnews.ua

Про це зазначено в журналістському розслідуванні, оприлюдненому американським виданням Pittsburgh Post-Gazette, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

На основі сотень раніше закритих судових документів, звітів федеральних правоохоронних органів, розмов зі співробітниками численних підприємств і інших даних журналісти видання розкрили масштабну мережу нерухомості і підприємств на території США, контрольованих Ігорем Коломойським і партнерами.

Відзначається, що між 2006 і 2016 роками Коломойський з партнерами володів 13 сталеливарними заводами в різних регіонах США, які були придбані за гроші, незаконно виведені з ПриватБанку. Також олігархові належали чотири офісні висотки в центрі Клівленда і престижний готель на 484 кімнати.

За даними видання, на сталеливарних заводах Коломойського в США був дуже низький рівень дотримання техніки безпеки і регулярно траплялися інциденти, в яких отримували травми робочі. Значні порушення були зафіксовані і по дотриманню екологічних норм.

Через погане управління, значна частина заводів з часом була закрита, що призвело до втрати значної кількості робочих місць. У деяких випадках через порушення в процедурі податкових відрахувань, травмовані і звільнені працівники мали складнощі з отриманням належних їм виплат.

Pittsburgh Post-Gazette звертає увагу, що дії Коломойського розслідуються департаментом юстиції США і правоохоронними органами України.

Як повідомляла «ДС», 5 березня США ввели санкції проти українського бізнесмена Ігоря Коломойського і його сім'ї у зв'язку зі звинуваченнями в корупції.

В Офісі президента відреагували на рішення Держдепу США про введення санкцій проти бізнесмена, зазначивши, що Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на шляху деолігархізації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua