• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Команда ВООЗ дісталася Уханя: вивчатимуть походження коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

 10 експертів Всесвітньої організації охорони здоровʼя прибули до китайського міста Ухань. Вони займатимуться вивченням походження коронавірусної інфекції COVID-19

Експерти не очікують жодних обмежень з боку китайської влади, однак передбачають жорсткі відповіді, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

До того, як експерти почнуть свою роботу, вони мають пробути на двотижневому карантині. Після група ВООЗ буде опитувати людей з дослідницьких інститутів, лікарень і ринку морепродуктів в Ухані, звідки, як передбачається, зʼявився коронавірус.

"Ми шукаємо тут відповіді, які можуть врятувати нас у майбутньому. ВООЗ готова піти куди завгодно, щоб дізнатися, як зʼявився вірус", — заявили в організації.

Нагадаємо, спочатку команда намагалася вʼїхати в Китай на початку січня для розслідування, але цей візит відклали через відсутність в той час дозволу з боку Пекіна.

Як повідомляла "ДС", у листопаді 2020 року гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус заявляв, що джерело першого зараження коронавірусом потрібно шукати в китайському місті Ухань, після чого можна буде приступити до вивчення появи COVID-19 в інших місцях.

Міністр закордонних справ КНР Ван Ї зазначив, що дедалі більше досліджень нібито свідчать про те, що пандемія коронавірусу ймовірно, була спричинена окремими спалахами у багатьох місцях світу, а не тільки у одному Китаї.

    Реклама на dsnews.ua