• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Компанія Danone завершила продаж активів у Росії

Французький продовольчий гігант Danone оголосив у п'ятницю, що завершив продаж своїх активів в Росії, де він працював з 1992 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві компанії, передає "ДС".

"Компанія Danone оголошує про завершення продажу свого бізнесу з виробництва молочних та овочевих продуктів в Росії ТОВ "Вамін Р" після отримання необхідних дозволів російських регуляторних органів", — заявили в Danone.

Як зазначає Le Figaro, наприкінці березня французька група оголосила, що отримала необхідні дозволи російських регуляторів на продаж своєї російської дочірньої компанії, над якою вона вже втратила контроль, бізнесмену, пов'язаному з главою Чечні Рамзаном Кадировим.

"Тоді планувалось, що продаж бізнесу молочних та овочевих продуктів (МОП) ТОВ "Вамін Р" ("Вамін Татарстан") — російській молочній компанії, що належить Мінтімеру Мінгазову, який має зв'язки з Кадировим, відбудеться у найближчі тижні", — пише видання.

Продажі в РФ становили близько 5% від загального обсягу, додає Le Figaro.

Група була однією з перших транснаціональних корпорацій, які почали роботу у РФ у серпні 1992 року, через рік після розпаду Радянського Союзу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua