• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Компанія SpaceX запустила першу регулярну місію у космос (ВІДЕО)

Компанії SpaceX, засновником якої є підприємець і винахідник Ілон Маск, на власному космічному кораблі відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох астронавтів

Екіпаж Crew-1
Екіпаж Crew-1
Реклама на dsnews.ua

Аналогічні комерційні місії планується виконувати щопівроку, інформує "ДС".

Ракета-носій Falcon 9 зʼєднана з космічним кораблем Crew Dragon, яка стартувала з майданчика LC-39A космічного центру імені Кеннеді у Флориді, за три хвилини доставила екіпаж місії Crew-1 на орбіту Землі. Наразі Crew Dragon прямує до точки стикування з МКС, йдеться у повідомленні SpaceX.

За 9 хвилин після старту, перший ступінь Falcon 9 повернулася на Землю. Ракета приземлилась на платформу в Атлантичному океані.

Crew-1 — перша з шести запланованих регулярних місій до МКС, які компанія Маска збирається виконати за контрактом з NASA. На борту корабля перебувають астронавти NASA Шеннон Уокер, Виктор Гловер и Майкл Хопкинс, а також фахівець Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) Соїча Ногучи. 

Екіпаж першої регулярної місії Crew-1 приєднаються до екіпажу 64-ої експедиції МКС до якої зараз входять астронавт NASA Кетлін Рубінс, а також росіяни Сергій Рижиков та Сергій Кудь-Сверчков.

Як відомо, 2 листопада виповнилося 20 років, як Людина безперервно перебуває на Міжнародній космічній станції.

    Реклама на dsnews.ua