• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

Кінець пандемії COVID-19: у ВООЗ лякають голодом та зміною клімату

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила про більш складні проблеми в світі після закінчення пандемії. Вона показала людству, що "якщо здоров'я піддається ризику, то ризику піддається все"

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус;
Генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус;
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебрейесус, передає "ДС" з посиланням на сайт організації.

"Коли пандемія закінчиться, ми залишимося з більш серйозними проблемами, ніж до її початку: бідність, голод, нерівність, неінфекційні захворювання, зміна клімату і багато іншого", — сказав глава ВООЗ.

Гебрейесус переконаний, що світ не повинен йти колишнім "експлуататорським" шляхом у сфері виробництва і споживання, а також "нехтувати планетою" і проводити політику, яка "викликає розбіжності, які розпалювала пандемію".

"Пандемія привела нас до розвилки доріг. Позаду нас лежить звичайний шлях ведення бізнесу — шлях, який привів нас до кризи. Перед нами новий шлях: шлях, що веде до більш здорових і стійких суспільств", — вважає Гебрейесус.

Як писала "ДС", у ВООЗ заявили, що новий штам коронавірусу "Омікрон", який виявили більш ніж у 60 країнах, становить дуже високий глобальний ризик — виявлено, що він здатен "ухилятися" від дії вакцин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua