• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Конфлікт НАБУ і ГПУ: у Держдепі сумніваються, що Україна бореться з корупцією

Реклама на dsnews.ua
У зв'язку з війною українських антикорупційних відомств між собою, Державного департаменту США з'явилися сумніви з приводу бажання України подолати корупцію

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті Держдепу США, передає "ДС".

"Недавні події, включаючи зрив розслідування корупції на високому рівні, арешт посадових осіб з Національного антикорупційного бюро України та вилучення чутливих документів НАБУ, викликають занепокоєння щодо відданості України боротьбі з корупцією", - йдеться в заяві.

У США розцінили ці дії як частина зусиль по "підриву незалежних антикорупційних інституцій, яким надали допомогу США та інші країни. Вони підривають довіру громадськості і підривають міжнародну підтримку України".

"Для України недоцільно боротися за своє тіло на Донбасі, якщо вона втрачає свою душу в корупції. Інститути по боротьбі з корупцією повинні підтримуватися, фінансуватися і захищатися", - цитуються в заяві слова держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

Як наголошується в заяві, США закликають український уряд спільно працювати над викоріненням корупції з суспільного життя".

"Усунення корупції є ключем до стабільності, безпеки та процвітання для всіх українців", - резюмували в Держдепі.

Все про конфлікт ГПУ і НАБУ читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua