• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Вірменія привела армію у повну бойову готовність

Реклама на dsnews.ua

Збройні сили Вірменії приведені у повну бойову готовність у зв'язку зі збройним конфліктом з Азербайджаном через Нагірний Карабах

Про це йдеться в повідомленні Міноборони Вірменії, передає "ДС" з посиланням на вірменське видання Супутник.

"В умовах воєнного стану всі підрозділи ЗС Вірменії приведені у стан повної бойової готовності. У військових частинах звільнені пункти прийому особового складу та техніки, здійснюється поповнення підрозділів. Всі підрозділи ЗС Вірменії зайняли оборонні райони. Поповнення здійснюється в сприянні з органами місцевого самоврядування та добровольчого союзу "Еркрапа", — наголошується в повідомленні.

Як писала "ДС", 27 вересня після початку масштабних боїв в зоні карабаського конфлікту військовий стан і загальна мобілізація були оголошені в Нагірному Карабасі та Вірменії. В Азербайджані, який назвав наступальну операцію по всій лінії фронту відповідною реакцією на обстріли своїх позицій, військовий стан і комендантська година були введені з 28 вересня.

Президент Нагірного Карабаху Араік Арутюнян визнав втрату деяких позицій в напрямку Талиша і на півдні невизнаної республіки. На тлі загострення конфлікту премʼєр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про необхідність обговорити питання визнання незалежності Нагірного Карабаху.

    Реклама на dsnews.ua