• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Конфлікт в Карабасі: Мінська група ОБСЄ запросила тишу для евакуації загиблих

Реклама на dsnews.ua

Мінська група ОБСЄ з врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі закликає дозволити евакуацію останків загиблих військовослужбовців

Про це йдеться в заяві на сайті ОБСЄ, передає "ДС".

В опублікованій заяві співголови Мінської групи ОБСЄ в черговий раз засудили насильство в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі, а також висловили тривогу в зв'язку з ростом кількості жертв серед мирного населення.

"Ніколи ні за яких обставин не можна нападати на цивільних осіб або загрожувати їм. Співголови закликають сторони повністю дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань щодо захисту цивільного населення", — йдеться в документі.

Також підкреслюється, що участь зовнішніх сторін в ескалації підривають зусилля з мирного врегулювання. Співголови закликають Вірменію і Азербайджан негайно припинити вогонь в гуманітарних цілях для репатріації останків загиблих військовослужбовців в координації з ОБСЄ та Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Нагадаємо, Україна виступає за мирне врегулювання конфлікту в Нагірному Карабасі. Таке врегулювання має відбуватися на основі поваги міжнародного права та суверенітету і територіальної цілісності Азербайджану в межах його міжнародно визнаних кордонів.

    Реклама на dsnews.ua