• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

Конфлікт в Нагірному Карабаху: Азербайджан повідомляє про взяття під контроль шести селищ (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Міноборони Азербайджану повідомляє, що військові взяли під контроль 4 селища Фізулінського району та 2 села Джебраїльський району в Нагірному Карабасі, Вірменія спростовує

"В ході успішної військової операції підрозділу азербайджанської армії звільнили селища Гараханбейлі, Гервенд, селище Горадіз, Боюк Марджанли і Рюзгар", — йдеться в повідомленні Міноборони Азербайджану, передає "ДС" з посиланням на Українське правду.

При цьому представник прес-служби Міноборони Азербайджану Анар Ейвазов заявив, що під час операції були знищені пости в напрямку Агдарінского району і Муровдага, а панівні висоти взяті під контроль.

"Підрозділи Азербайджанської Армії ведуть бої за важливі висоти, що знаходяться під окупацією вірменських військ на Тертер-Агдамському, Фізулі-Джебраїльський напрямках і в напрямку гори Муровдаг. Ракетно-артилерійські війська і авіаційні засоби наносять удари по командних пунктах противника, знищуючи його велика кількість маневрують сил, бойової техніки і військові об'єкти. На всій протяжності фронту йдуть запеклі бої ", — заявили в Міноборони Азербайджану.

У Міноборони Вірменії інформацію про взяття під контроль армією Азербайджану 6 селищ спростували : "Міністерство оборони Азербайджану повідомляє, що азербайджанська армія захопила 6 населених пунктів — це неправда. Вищезазначене — це ще одна інформативна провокація азербайджанської пропаганди".

"Вжиті по всьому периметру лінії зіткнення Арцахского і азербайджанських військ атаки ВС Азербайджану успішно відбиваються з боку підрозділів Армії оборони. Противник зазнає втрат", — заявила прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян і оприлюднила відео знищення нібито військової техніки армії Азербайджану.

Губернатор Тавушской області Вірменії Айк Чобанян заявив, що Азербайджан почав наступ з ракетного обстрілу і з використанням дронів в напрямку Арцаха. Він додав, що ситуація в прикордонних населених пунктах стабільна і контрольована.

"У напрямку Арцаха противник почав наступ з ракетного обстрілу і з використанням дронів. Як в Арцах, так і на кордонах Тавуш, наша потужна армія готова до руйнівного контрудару. В Тавуш все від малого до великого, висловлюють готовність підтримати наших співвітчизників, братів і сестер в Арцах ", — заявив Чобанян.

У свою чергу, Міністерство оборони Азербайджану спростувало цю інформацію.

"Азербайджанська Армія не бере на приціл цивільне населення, цивільні об'єкти і цивільну інфраструктуру. На відміну від країни-окупанта Вірменії, Азербайджан дотримується вимог положень міжнародного гуманітарного права, в тому числі Женевських конвенцій, під час військових операцій", — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, 27 вересня вранці на кордоні Азербайджану і Вірменії поновилися бойові дії. Сторони конфлікту повідомляють про жертви і поранених в результаті обстрілу.

    Реклама на dsnews.ua