• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Конфлікт у Нагірному Карабасі: у Вірменії оголошений триденний траур за загиблими

Реклама на dsnews.ua

У Вірменії 19 грудня оголошено траур за загиблими під час 44-денної війни у Нагірному Карабасі

Про це йдеться в повідомленні Радіо Свобода, передає "ДС".

Прем'єр-міністр Нікол Пашинян очолив траурну ходу до військового пантеону "Ералбур" в Єревані.

У перших рядах масштабного ходи йшли також спікер парламенту Арарат Мірзоян, віцеспікер Ален Симонян, члени уряду, парламентарії, інші офіційні особи.

Чимало прихильників Пашиняна під час ходи скандували політичні гасла, проте сам прем'єр закликав від цього утриматися.

У той же час біля "Ералбура" зібралося чимало критиків Пашиняна, які вважають його винним в результатах війни і в загибелі тисяч солдатів. Вони намагалися перешкодити прем'єру потрапити в пантеон. Пашинян зміг туди увійти завдяки поліції і оточенню прихильників.

Сьогодні ж прем'єр-міністр виступив з відеозверненням, в якому повторив свою позицію про те, що політичне майбутнє Вірменії повинен вирішувати народ своїм вибором, а не "елітарний бунт".

Під "елітарним бунтом" голова уряду мав на увазі дії опозиційних сил, які вимагають його відставки і призначення "перехідним" прем'єр-міністром Вазгена Манукяна.

Представники цих же опозиційних сил, які сформували "Рух за порятунок Батьківщини", 19 грудня мітингують в Єревані, вимагаючи відставки Пашиняна.

Нагадаємо, раніше Вірменія і Азербайджан обмінялися військовополоненими, захопленими під час війни у Нагірному Карабасі.

    Реклама на dsnews.ua