• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Конфлікт у Нагірному Карабасі: У Вірменію прибули російські миротворці

Реклама на dsnews.ua

Число прибулих у Вірменію російських миротворців, які будуть контролювати обстановку в Нагірному Карабасі, зросла з 80 до 200 осіб. До вечора 10 листопада 12 літаків військово-транспортної авіації РФ доставили в регіон військовослужбовців підрозділів 15-ї миротворчої бригади

Про це інформаційному агентству ТАСС повідомили в Міноборони РФ, передає "ДС".

"В даний час лише 12 літаків військово-транспортної авіації Іл-76 з офіцерами командування російських миротворчих сил і військовослужбовцями підрозділів 15-ї миротворчої бригади приземлилися в Республіці Вірменія. Літаки військово-транспортної авіації доставили понад 200 військовослужбовців, бронетранспортери, бронеавтомобілі і засоби зв'язку", — сказано в повідомленні відомства.

У міністерстві нагадали, що всього для розгортання миротворчого контингенту в зоні нагірно-карабаського конфлікту будуть перекинуті 1 960 військовослужбовців, 90 бронетранспортерів і 380 одиниць автомобільної та спецтехніки.

З метою контролю за дотриманням домовленостей сторонами конфлікту передбачено створення російських спостережних постів уздовж лінії зіткнення в Нагірному Карабасі і вздовж Лачинського коридору. Для управління миротворчою операцією в районі Степанакерта розгортається командування російських миротворчих сил.

Нагадаємо, раніше президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що в Нагірному Карабасі будуть розміщені не тільки російські, але й турецькі миротворці.

    Реклама на dsnews.ua