• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Конгрес США посилив санкції проти газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік"

Реклама на dsnews.ua

Палата представників і Сенат США погодили й внесли у проєкт оборонного бюджету країни на наступний рік поправки, що передбачають посилення санкцій проти газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік"

Про це свідчить версія закону про асигнування на національну оборону на 2021 рік, інформує "ДС".

Версія закону передбачає обмеження для фірм, які надають страхові та сертифікаційні послуги, для завершення будівництва, пише ZN.ua.

Також санкції поширюються на компанії, які надають послуги для модернізації або установки обладнання для зварювання на що беруть участь в будівництві суднах, а також їх модифікації або дообладнання.

Нагадаємо, на початку вересня глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив про те, що німецька й американська сторони обговорили введення нових санкцій проти будівництва газопроводу "Північний потік-2". Водночас німецька сторона продовжує наполягати на завершенні проєкту з постачання російського газу до країн Європи.

Як писала "ДС", у Кремлі "образилися" на нові санкції Вашингтона проти "Північного потоку-2". Також повідомлялося, що обраний президент США Джо Байден налаштований повністю закрити проєкт російського газопроводу.

    Реклама на dsnews.ua