• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Король Таїланду помилував 16 українців

Реклама на dsnews.ua

Король Таїланду Маха Вачіралонгкорн (Рама Х) з нагоди свого дня народження помилував 16 українців, семеро з яких були повністю звільнені з-під варти

Про це йдеться в повідомленні пресслужби посольства України в Таїланді, передає "ДС".

"З нагоди Дня народження тайського монарха Рами Х протягом серпня-грудня 2020 триває колективне королівське помилування осіб, які утримуються у виправних установах Королівства Таїланд, яке стосуватиметься і громадян України", — йдеться в повідомленні.

За попередніми результатами, всі без винятку ув'язнені в Таїланді громадяни України (16 осіб) отримали королівське помилування. Двоє людей отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув'язнення (без урахування проведеного у в'язниці часу), сім чоловік — на 1/2, решта семеро громадян України були повністю звільнені з-під варти.

Посольство і надалі докладатиме максимальних зусиль для забезпечення дотримання законних прав та інтересів усіх громадян України в Таїланді, Лаосі та М'янмі, в тому числі тих, хто поки ще перебуває в місцях позбавлення волі цих країн.

    Реклама на dsnews.ua