• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Коронавірус продовжує розмножуватися в тілі людини навіть після її смерті, — дослідження

Реклама на dsnews.ua

Вірус SARS-CoV-2 продовжує розмножуватися в тілі людини навіть після її смерті, тож з тілами померлих від COVID-19 варто бути максимально обережним

Відповідні висновки оприлюднили німецькі вчені з Гамбурзького університету, передає "ДС" з посиланням на Le Monde.

Дослідники визначили, що в тілах померлих пацієнтів більш ніж через 35 годин все ще спостерігалася реплікація вірусу SARS-CoV-2.

"Для підтвердження початкового діагнозу і кількісної оцінки вірусного навантаження під час надходження тіл до медичного відділення університетської клініки були взяті мазки з носоглотки. Потім тіла зберігали при температурі +4 градуси … В горлі пацієнтів, які померли від COVID-19, дослідники знайшли присутність вірусу , який розмножувався протягом 35 годин після смерті", – розповіли вчені.

Медики відзначили, що це доводить факт, що COVID-19 зберігає свою здатність заражати в тканинах померлих протягом тривалого періоду часу і на незмінно високому рівні. Вони закликали бути обережними з тілами померлих, щоб уникнути будь-якого ризику інфікування.

Як повідомлялося раніше, новий штам коронавірусу, виявлений у Великій Британії, може бути більш заразним, ніж попередня версія вірусу.

    Реклама на dsnews.ua