• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Коронавірус у світі: в Молдові журналістів включили до другого етапу вакцинації

Міністерство охорони здоров'я Молдови включило журналістів до другого етапу вакцинації від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила т.в.о. голови молдовського МОЗ Тетяна Затик, передає "ДС" з посиланням на місцеве видання Newsmaker.

"З огляду на те, що представники ЗМІ працюють в колективах, але їм необов'язково контактувати з людьми, які хворіють або мають підозри на коронавірус, їх вакцинація пройде на другому етапі", — сказала вона.

За словами Затик, для всіх представників ЗМІ вакцинація пройде незалежно від їх типу і організаційної структури. У зв'язку з цим тимчасово виконуючий обов'язки міністра закликала медіа надати списки співробітників, які хочуть вакцинуватися.

Нагадаємо, вакцинація від коронавірусу в Молдові почалася 2 березня. Вона пройде в три етапи: за перші два місяці вакцинації планують прищепити 70 тис. медпрацівників і соцпрацівників; на другому етапі (почався 1 квітня, — ред.), протягом наступних чотирьох місяців, щеплення робитимуть людям старше 60 років, людям від 18 років до 60 років з хронічними захворюваннями, педагогам, працівникам правоохоронних органів, військовим і працівникам в'язниць. Це, за підрахунками МОЗ, близько 733 тис. осіб.

На третьому етапі — все інше населення. Він триватиме доти, поки в країні не сформується колективний імунітет. Для цього, за інформацією ВООЗ, треба прищепити 70% населення (в Молдові це 2,5 млн осіб).

Як писала "ДС", Молдова стала першою країною Європи, яка отримала вакцину від коронавірусу через платформу COVAX. Перша партія препарату британсько-шведського виробника AstraZeneca прибула в країну 4 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua