• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Коронавірус в Росії: патріарх Кирило пішов на самоізоляцію і пробує силу молитви

Реклама на dsnews.ua

Патріарх Російської православної церкви Кирило перебуває на карантині через те, що раніше у нього був контакт з людиною, у якої виявлена коронавірусна інфекція

Про це заявив сам патріарх в посланні наміснику Троїце-Сергієвої лаври єпископу Хомі, інформує "ДС" з посиланням на сайт РПЦ.

"З глибоким жалем хотів би засвідчити, що не можу цього разу поділити радість молитовного спілкування з усіма вами. Причиною цього стали мої недавні контакти з людиною, у якого була виявлена коронавірусна інфекція. Час, необхідний відповідно до медичних приписів для мого особистого карантину, ще не минув. Порахував неможливим піддавати всіх вас небезпеки зараження", — написав Кирило.

Російський патріарх вважає, що "поточна пандемія — це серйозне випробування, яке дає нам можливість переконатися в силі молитви і вимагає від нас посилення особистих духовних подвигів заради порятунку нашого народу від згубної пошесті".

Як повідомляла "ДС", в березні глава РПЦ Кирило затвердив текст молитви, яку повинні були читати в усіх храмах РФ, щоб запобігти поширенню COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua