• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Коронавірусом вже можна керувати, — глава ВООЗ

Реклама на dsnews.ua

Зниження темпів поширення коронавірусу у світі свідчить про те, що його можна взяти під контроль

Про це генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоровʼя Тедрос Аданом Гебреєсус заявив на брифінгу 1 лютого, передає "ДС" з посиланням на сайт організації.

За його словами, третій тиждень поспіль кількість нових випадків COVID-19 у всьому світі зменшується.

Водночас глава ВООЗ зазначив, що в багатьох країнах все ще збільшується кількість випадків захворювання, але на глобальному рівні ситуація обнадійлива.

"Це свідчить про те, що цим вірусом можна керувати. І це показує, що якщо ми продовжимо застосовувати ті самі перевірені санітарні заходи, зможемо запобігти поширенню інфекції і врятувати життя", — сказав Гебреєсус.

Він нагадав, що у світі вже спостерігалося зниження захворюваності на COVID-19, і тоді країни занадто швидко знімали обмеження, а люди послаблювали пильність.

"У міру розповсюдження вакцин життєво важливо, щоб всі ми продовжували вживати запобіжних заходів, аби убезпечити себе та інших", — зазначив директор ВООЗ.

За його словами, контроль за поширенням вірусу рятує життя зараз і рятує життя пізніше, зменшуючи ймовірність появи нових штамів, і це допомагає забезпечити ефективність вакцин.

Нагадаємо, станом на ранок 2 лютого за київським часом загальна кількість випадків зараження коронавірусом у світі досягла 103 409 402.

    Реклама на dsnews.ua