• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Косячок за укол. Як у США на вакцинацію марихуаною заманюють

Акція під назвою "Косячок за укол" стартувала 7 червня і триватиме до 12 липня

Попередньо згорнуті джойнти пропонуються тим, хто отримує вакцину від Covid-19
Попередньо згорнуті джойнти пропонуються тим, хто отримує вакцину від Covid-19 / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Журналіст The New York Times Хесус Хіменес на прикладі штату Вашингтон, який вирішив давати джойнт марихуани в обмін на щеплення від Covid-19, описав творчі підходи місцевої влади до збільшення темпів вакцинації.

Американський штат Вашингтон у рамках своєї стратегії по збільшенню кількості вакцинованих дозволить повнолітнім вимагати безкоштовну марихуану після отримання дози вакцини від Covid-19.

Управління штату з спиртних напоїв і канабісу в понеділок оголосило про те, що акція під назвою "Косяк за укол" почнеться в той же день і триватиме до 12 липня.

Як повідомило керівництво відомства, в рамках акції роздрібні продавці марихуани зможуть віддати клієнтам у віці 21 року і старше попередньо скручений джойнт, коли ті отримають свою першу або вже другу дозу вакцини в мобільному пункті в місці продажу цієї продукції. Акція поширюється тільки на джойнт, а не на інші продукти, в тому числі ті, які можна їсти.

За даними The New York Times, на сьогодні в штаті Вашингтон вже 58% людей отримали хоча б одну дозу, а 49% вакциновані повністю.

Вашингтон — не єдиний штат, який використовує канабіс у таких цілях. Нещодавно аналогічну кампанію запустила одна амбулаторія в Арізоні, роздаючи безкоштовні косяки марихуани або жувальні цукерки жителям штату від 21 року і старше, які вже були вакциновані.

Регулятор в сфері спиртних напоїв і канабісу Вашингтона (столиці США) також раніше дав добро на роздачу безкоштовних пива, вина або коктейлів для тих, у кого є підтвердження отримання вакцини.

Реклама на dsnews.ua

Штати і окремі міста запустили свої рекламні акції після того, як у середині квітня темпи вакцинації почали відчутно знижуватися. У Нью-Джерсі роздавали безкоштовне пиво, а в Нью-Йорку і Огайо розігрували стипендії в коледжах. У кількох штатах проводилися лотереї, в яких розігрувалися грошові призи в розмірі $1 млн і вище.

За словами головного радника Білого дому з боротьби з коронавірусом Енді Славітта, адміністрація Байдена заохочує керівництво штатів проявляти творчий підхід, включаючи лотереї та інші фінансові стимули, щоб прискорити вакцинацію. Федеральний уряд також дозволив штатам використовувати деякі федеральні фонди допомоги для фінансування такого роду програм.

    Реклама на dsnews.ua