• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Краще листом: Кім Чен Ин вперше не привітав жителів КНДР у відеозверненні

Реклама на dsnews.ua

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин замість традиційного відеозвернення написав жителям КНДР письмове привітання з Новим роком. В останній раз лідер країни вчиняв так у 1995 році

У листі Кім побажав корейцям великого щастя і міцного здоров'я, а також пообіцяв, що в новому році буде "багато працювати, щоб раніше настала нова ера, в якій збудуться ідеали і бажання нашого народу", передає "ДС" з посиланням на південнокорейське інформагентство Yonhap.

Це — перше подібне привітання жителів КНДР з Новим роком з 1995 року, коли главою КНДР став батько Кім Чен Ина, вказує агентство.

За інформацією Yonhap, Кім Чен Ин щороку вітав корейців, записуючи окреме відеозвернення, в якому розповідав про свої плани і напрямку політики на цей рік. На початку 2020 року Кім не записав таке відео — замість нього транслювався його виступ на партійній зустрічі.

За промовою Кім Чен Ина завжди уважно спостерігали, щоб виявити ознаки того, який політичний курс КНДР може вибрати в наступному році.

Експерти наголошували, що він може знову пропустити виступ в цьому році, щоб він не відволікав від того, що він планує оголосити під час партійного з'їзду, який має відбутися на початку січня, зазначає Yonhap.

Очікується, що на майбутньому партійному з'їзді КНДР представить свою нову схему економічного розвитку, а також може розкрити свою нову політичну лінію щодо США і Південної Кореї на тлі сповільнілої денуклеаризації і заморожених міжкорейських відносин.

Як писала "ДС", за інформацією розвідки Південної Кореї, раніше Кім Чен Ин передав ряд своїх повноважень сестрі Кім Е Чжон.

    Реклама на dsnews.ua