• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кремлівські пропагандисти вляпалися в расистський скандал і вирішили виправдатися, оголосивши себе "чорними"

Російський пропагандистський телеканал НТВ влучив у расистський скандал, випустивши передачу "Міжнародна пилорама", в якій обрав об'єктом для своїх насмішок 44-го президента США Барака Обаму

Пропагандистський телеканал НТВ влучив у расистський скандал
Пропагандистський телеканал НТВ влучив у расистський скандал
Реклама на dsnews.ua

У передачі, яку веде чоловік кремлівської пропагандистки Маргарити Сімоньян Тигран Кеосаян, Обаму зображує актриса, яка співає пісню "Я шоколадний заєць", інформує "ДС".

Крім того, сам Кеосаян називає президентство Обами "темною стороною" американської історії і каже, що його можуть прийняти в Росії за циганку.

Статтю про расизм росіян випустило британське видання The Times, нагадавши, що телеканалом НТВ володіє "Газпром" — один з найбільших спонсорів Ліги Чемпіонів УЄФА.

"Трансляція НТВ може поставити в незручне становище УЄФА, керівний орган європейського футболу, оскільки він прагне активізувати свої зусилля по боротьбі з расизмом", — пише видання.

"Як спонсори найбільшого клубного змагання в світовому футболі, яке ставить собі за мету пропаганду позитивних цінностей, "Газпром" повинен зробити заяву зараз і гарантувати, що подібний прояв расизму більше не повториться", — вважають в міжнародній організації Fare, яка разом з УЄФА веде антирасистську кампанію.

Відзначимо, що Маргарита Симоньян, що є головним редактором кремлівського пропагандистського телеканалу Russia Today, пише сценарії для "Міжнародної пилорами". За даними The Times, за один ефір Кеосанян і Симоньян отримують близько п'яти мільйонів рублів (близько $66 тисяч).

Сама Симоньян вирішила виправдатися за свій і чоловіка расизм, заявивши, що їх самих в Росії нібито називають "чорними".

"Як людина, що є частиною етнічної меншини в Росії, Тигран регулярно в ефірі жартує над своїм великим "етніческім" носом і своєї (і моєї) приналежністю до "чорних" (погугліть, якщо не знаєте, які етнічні групи називають "чорними" в Росії)", — написала вона в Twitter.

    Реклама на dsnews.ua