• USD 26.2
  • EUR 30.5
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Кримські санкцій" Євросоюзу проти Росії підтримали ще шість країн

Реклама на dsnews.ua

Шість країн, які не є членами Євросоюзу, приєдналися до рішення Європейської Ради про продовження санкцій проти Росії за анексію АР Крим

Про це йдеться у повідомленні на сайті Євроради, інформує "ДС".

Серед тих, хто підтримав санкції проти РФ, країни-кандидати на вступ до ЄС Чорногорія та Албанія, члени Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія та Ісландія, а також Україна і Грузія.

"Вони будуть забезпечувати відповідність своєї національної політики цьому рішенню Ради", — йдеться у повідомленні.

ЄС взяв до відома це зобов'язання і вітає його.

Нагадаємо, обмежувальні заходи були введені у 2014 році через дії Росії з дестабілізації України та спрямовані проти російських фінансового, економічного, енергетичного та оборонного секторів, як і у сфері використання товарів подвійного призначення.

Введені санкції обмежують доступ до первинного та вторинного ринків капіталів ЄС для певних російських банків і компаній, а також забороняють фінансову допомогу та брокерські послуги для фінансових інституцій Росії.

18 червня Європейська Рада ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходів проти Росії до 23 червня 2021 року за анексію українського півострова.

Як писала "ДС", раніше перший президент України, голова української делегації в ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук допустив відновлення водопостачання до окупованого Криму.

    Реклама на dsnews.ua