• EUR 42.3
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Кривавий ЧС-2018: Хорватія після серії пенальті вибила Росію з турніру (ВІДЕО)

У суботу, 7 липня, збірна Хорватії в серії післяматчевих пенальті обіграла національну команду Росії і пройшла у півфінал турніру

Хорватія домінувала на протязі всього ігрового часу, передає "ДС".

На 31 хвилині Денис Черишев сам не очікував, що може потрапити по воротах, здавалося, вибивав м'яч з 25-ти метрів, але той залетів у ліву дев'ятку.

Однак на 40-й хвилині Манджукіч легко і невимушено пройшов до штрафної і навісив на Крамарича у центр штрафного, Андрій спокійно головою пробив по воротах. Хорватія швидко відігралася - 1:1.

Проте в основний час команди не змогли визначити переможця, довелося розігрувати два додаткових овертайму. На 101 хвилині Домагой Віда головою пробиває в дальній кут після кутового, і м'яч опинився в сітці - 1:2!

Однак на 115 хвилині Маріо Фернандес пробив головою з центру штрафного майданчика, і Росія зрівняла рахунок.

Переможця команди визначили у серії пенальті. Тут Хорватія виявилася сильнішою - серія закінчилася з рахунком 3:4.

Пенальті у Росії били: Далер Кузяев, Сергій Ігнашевич, Алан Дзагоєв, Федір Смолов (не забив), Маріо Фернандес (не забив).

Пенальті у Хорватії били: Іван Ракітіч, Домагой Віда, Лука Модріч, Марсело Брозович, Матео Ковачич (не забив).