• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Найбільший в Європі бордель оголосив про банкрутство через тривалий карантин

Найбільший в Європі бордель Pascha, розташований в німецькому Кельні, був змушений оголосити про банкрутство через збитки, понесені під час карантину

бордель Pascha
бордель Pascha
Реклама на dsnews.ua

Представники установи заявили, що через заборону на проституцію всі їхні резерви вичерпані, інформує "ДС" із посиланням на сайт ntv.de.

Як повідомляється, 1 вересня Pascha в Кельні подав заяву про банкрутство до місцевого суду. "Це немислимо. Ми підійшли до кінця", — цитує видання директора борделю Арміна Лобшейда.

Він пояснив, що експлуатаційні витрати десятиповерхового будинку і його 60 співробітників (майстрів, кухарів, перукарів, електриків, масажистів, прибиральників і охоронців) були занадто високими.

"Лобшейд сильно дорікає політикам у тому, що вони закриваються. Якби було чітку обіцянку, що все може початися знову на початку наступного року, банкрутство можна було б запобігти за допомогою банків. Всі в цій індустрії знають, що проституція тепер триває анонімно і в обхід податкової служби, а повії стали беззахисні та піддаються впливу сутенерів", — йдеться в замітці.

Синя багатоповерхівка складається з більш ніж сотні квартир, в яких працюють повії. У будівлі завжди був бордель. Дозвіл на використання в якості готелю або житла для біженців малоймовірно. Для цього будинок довелося б капітально перебудувати, відзначають фахівці.

За даними на 3 вересня в Німеччині зафіксовано 247 628 випадків зараження коронавірусом, померли 9 326 осіб.

    Реклама на dsnews.ua