• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Хто про що, а Путін — про геїв: Президент РФ осоромився на інвестфорумі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

На інвестиційному форумі "Россия зовет!" президента РФ Володимира Путіна запитали про нетрадиційні методи грошової політики, а він у відповідь почав розповідати про нетрадиційні шлюби

Відповідне відео зʼявилося в мережі, передає "ДС".

Мартін Вишневський, який представився старшим портфельним керуючим неназваної компанії з Лондона, запитав Путіна про необхідність Банку Росії реагувати «на більш незвичайну грошово-кредитну політику, на нетрадиційні інструменти грошово-кредитної політики, ніж ті, що існують сьогодні».

У відповідь Путін заявив, що Росія «з певною обережністю, але розумінням ставиться взагалі до всяких нетрадиційних форм, у тому числі до нетрадиційних шлюбів».

"Що стосується нетрадиційних методів регулювання. Ну, ви знаєте, ми з певною обережністю, але розумінням ставимося взагалі до всяких нетрадиційних форм, ну, в тому числі до нетрадиційних шлюбів. Я кажу «з розумінням», хочу, щоби звернули увагу на це слово теж. З розумінням, але насторожено. Чому? Тому що я як глава держави повинен піклуватися про рішення демографічних проблем, а нетрадиційні шлюби, як відомо, дітей на світ не виробляють", — сказав Путін.

Після цього президент Росії все ж відповів на питання про нетрадиційні методи грошової політики. Він вважає, що в банківській сфері такі методи можуть бути хороші. На його думку, поки не ясно, чи підходять вони для Росії. Він нагадав, що багато центральних банків скуповують урядові облігації. Путін вважає це потрібним там, «де явний дефіцит ресурсів для розвитку».

Нагадаємо, в Росії заборонені одностатеві шлюби, а так звані поправки 2020 року до Конституції закріпили там положення про те, шлюб — це союз чоловіка і жінки.

    Реклама на dsnews.ua