• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кулеба пояснив, яку стратегію використовує Путін

Президент Російської Федерації Володимир Путін використовує у своїй політиці відому в дипломатії так звану "стратегію божевільного"

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтервʼю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Ми і ніхто з вас не може спрогнозувати, що в голові у президента Путіна. У дипломатії, власне, є така стратегія – «стратегія божевільного» чи «дипломатія оскаженілого». Але ми будемо дипломатичними – «божевільного». Тобто коли ти всіх залякуєш і всіх змушуєш тримати, сприймати тебе, як людину, здатну на все, і відповідно йти тобі на поступки. Це була, до речі, стратегія Хрущова перед Карибською кризою, себе так поводити. І зараз саме таку стратегію обрало вище керівництво Російської Федерації", — сказав Кулеба.

При цьому він наголосив, що українська влада має чітко аналізувати ситуації і бути готовою до будь-якого сценарію. "Але ми маємо зберігати «холодні голови», чіткий аналіз ситуації і бути готовими до будь-якого сценарію", — вважає Кулеба.

Як повідомляла "ДС", міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що без особистих переговорів Зеленського з Путіним війну не закінчити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua