• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кулеба заявив про підтримку "ворога Путіна" Навального

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив підтримку російському опозиціонеру Олексію Навальному, через арешт якого в Росії почалися масові акції протесту

Голова МЗС пояснив підтримку тим, що "Навальний – ворог Путіна", інформує "ДС".

Разом з тим він підкреслив, що українці не повинні "зачаровуватись" Навальним з точки зору інтересів України.

"Ще і доведеться вибачитися за російську агресію, якщо станеться так, що Навальний в якійсь перспективі в результаті демократичних виборів очолить Росію або посяде якесь політичне місце в системі. Але, як я сказав, ворог мого ворога є моїм другом. Тому якщо Навальний є ворогом Путіна, то ми підтримуємо Навального. Все дуже просто", — цитує слова Кулеби "24 канал".

Нагадаємо, 18 січня Хімкіньский суд, засідання якого відбулося у відділенні поліції, заарештував Олексія Навального на 30 діб. У той же день опозиціонер закликав своїх прихильників до проведення вуличних акцій. 19 січня російський Фонд боротьби з корупцією (ФБК), очолюваний Навальним, оприлюднив розслідування про "палац Путіна" в Геленджику (Краснодарський край), на зведення якого, за даними ФБК, було витрачено 100 мільярдів рублів (понад $ 1,3 млрд).

В Кремлі розслідування назвали "нісенітницею", "голослівними звинуваченнями" і "компіляцією", а його авторів — "шахраями". Між тим 23 січня в багатьох містах Росії, а також за кордоном відбулися масштабні акції протесту на підтримку Навального і проти чинної російської влади на чолі із Путіним.

    Реклама на dsnews.ua