• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Латвія заборонила своїм спортивним командам грати проти росіян і білорусів

Національним спортивним командам Латвії заборонили грати проти російських та білоруських збірних

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті сейму Латвії, передає "ДС".

Заборона застосовуватиметься у випадку, якщо спортсмени з РФ та Білорусі братимуть участь у змаганнях навіть під нейтральним прапором.

Правками передбачено, що Латвія не може організовувати змагання національних збірних у командних видах спорту, в яких збірні Росії та Білорусі беруть участь під своїм або нейтральним прапором.

"Основна ідея поправок до закону про спорт — встановити на рівні національного законодавства, що латвійські командні спортивні команди, наприклад, з баскетболу, футболу чи хокею, не можуть грати матчі з командами країн-агресорів — Росії та Білорусі — ні на своїх, ні на нейтральних майданчиках.

Це означає, що якщо буде жеребкування, і збірній Латвії доведеться грати з Росією або Білоруссю, міжнародні спортивні організації повинні будуть поважати латвійське законодавство", — пояснив голова підкомітету з питань спорту Комітету з питань освіти, культури і науки сейму Латвії. 

Як писала "ДС", 25 січня міністр закордонних справ Латвії Крішьяніс Каріньш заявив, що Латвія повинна разом із союзниками продовжувати допомагати Україні в її війні з Росією і продовжувати зміцнювати свою безпеку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua