• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Лавров звинуватив західні країни у використанні "брудних" методів в Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Країни Заходу вдаються до методів організації масових заворушень в Білорусі, а фактів втручання у внутрішні справи країни — з надлишком

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров під час свого виступу на засіданні колегій міністерств закордонних справ Росії і Білорусі в Мінську, 26 листопада, передає "ДС" з посиланням на Газета.ру.

"В західних ЗМІ і від офіційних осіб звучать мало не ультиматуми на нашу адресу. Фактів втручання у внутрішні справи — з надлишком", — сказав російський міністр.

За його словами, західні держави використовують "брудні" методи "кольорових революцій", при цьому опозиція отримує фінансову та іншу підтримку.

Також він зазначив, що в Москві бачать вороже ставлення Заходу до Росії і Білорусі та спроби активно вплинути на внутрішні справи обох країн.

"Власне кажучи, західні лідери цього особливо не приховують", — додав російський міністр.

Він нагадав, що в США і інших західних країнах часто приймаються документи про просування демократії в Росії і Білорусі.

"Ми сприймаємо це спокійно. У нас є Союзна держава, є чим захищати себе, як відстояти свою незалежність, і це загальна позиція наших президентів і наших урядів", — зазначив Лавров.

    Реклама на dsnews.ua