• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лавров розповів, чому влада не поспішає розслідувати справу про отруєння Навального

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров стверджує, що звинувачення в небажанні вести розслідування ситуації з Олексієм Навальним є брехнею

Відповідну заяву він зробив, виступаючи перед студентами МДІМВ у вівторок, 1 вересня, передає "ДС".

"Нас звинувачують, що ми не розслідуємо цю ситуацію. Це неправда. Починаючи з того ж дня, коли все це сталося, наше Міністерство внутрішніх справ запустило дослідчу перевірку. А слідство може початися, коли буде встановлено, що сталося. Це поки не ясно, німецькі лікарі не можуть нам відповідну інформацію передати", — сказав міністр.

Лавров також зазначив, що протягом часу, коли Навальний перебував в омській лікарні, лікарів і владу звинувачували в бажанні приховати інформацію про те, що трапилося з ним.

"Ну ось вам, нарешті, вже тиждень, як знаходиться в Німеччині. Німецькі лікарі теж ніякої інформації не дають. ... Але до них чомусь ніхто ніяких вимог не висуває", — пояснив Лавров.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура Росії направила до Німеччини запит про надання результатів аналізів політика Олексія Навального, який знаходиться на лікуванні в берлінській клініці після отруєння.

    Реклама на dsnews.ua