• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Лавров під час офіційного візиту в Китай вдягнув маску з написом "fckng qrntn" (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час офіційного візиту в Китай вдягнув захисну маску з написом англійською мовою fckng qrntn ("бісів карантин")

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відео з дипломатом опубліковано в TikTok-акаунті МЗС Росії, передає "ДС".

На кадрах Лавров стоїть на тлі водойми в діловому костюмі і чорній захисній масці.

За дві години ролик переглянули понад 1300 разів, однак пізніше його видалили і заново опубліковали з коментарем: "Журналісти пулу подарували С.В. Лаврову маску. І маска, і напис припали міністрові до душі".

Станом на 13:40, ролик було знову видалено. Але він залишився в розпорядженні Лента.Ру.

У жовтні 2020 року голову російського МЗС викрили в дивному носінні медичної маски. Так, під час візиту до Греції він надів її відразу нижче очей, залишивши відкритим підборіддя.

У Китаї, де були зафіксовані перші випадки зараження коронавірусом, серйозно ставляться до протиепідемічних заходів. Зокрема, влада ретельно стежать за окремими спалахами і швидко на них реагує.

Як повідомляла "ДС", 11 серпня 2015 року голова МЗС РФ Сергій Лавров грубо вилаявся матом у присутності своїх колег-дипломатів під час пресконференції з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Аль-Джубейра в Москві. Слухаючи саудівського міністра, Лавров супився, тер чоло і роздратовано похитував головою, а потім досить голосно сказав: "Дебіл, бл …".

Пізніше Лавров назвав дебілом журналіста іноземного ЗМІ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua