• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Лавров заявив, що Україну час "привести до тями"

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров звинуватив Україну в нарощуванні військової інфраструктури та перекиданні військ до лінії зіткнення на Донбасі та заявив, що час привести нашу країну "до тями"

Сергій Лавров
Сергій Лавров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на пресконференції в Нью-Делі після зустрічі з очільником МЗС Індії, коментуючи загострення на фронті в Донецькій і Луганській областях, передає "ДС".

"На жаль, кожен раз, коли зустрічається "нормандський формат" в тій або іншій якості, на рівні чи лідерів, представників, співробітників міністерств закордонних справ, ми не бачимо енергійних дій з боку наших французьких і німецьких колег щодо приведення української сторони до тями. А зараз вже занадто багато свідчень того, що це потрібно зробити невідкладно", — заявив Лавров.

При цьому російський міністр вкотре звинуватив Україну в нарощуванні військової інфраструктури та перекиданні військ до лінії зіткнення, а західні держави — у підтримці дій України.

"Київ перейшов від критики політичних рамок урегулювання кризи на Донбасі до погроз військовими діями. Сподіваюся, що це все-таки допоможе струснути таке милостиве ставлення в європейських столицях і вони зажадають від пана Зеленського виконувати Мінські домовленості в повній мірі", — додав Лавров.

Нагадаємо, раніше Лавров звинуватили українську сторону в порушенні мінських угод, а також висловили стурбованість щодо заяв України щодо ситуації на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua