• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Лідер республіканців у Палаті представників виступила за імпічмент Трампа

Реклама на dsnews.ua

Голова Республіканської конференції у Палаті представників Ліз Чейні висловила твердий намір підтримати імпічмент президента Дональда Трампа, ініційований демократами

Про це вона повідомила в своїй офіційній заяві, на яку посилається Укрінформ, інформує "ДС".

"Я голосуватиму за імпічмент президента", — наголосила конгресвумен, підкресливши, що вважає напад прихильників Трампа на Конгрес 6 січня спробою перешкодити процесу демократії та зупинити підрахунок голосів на президентських виборах.

"Цей заколот спричинив поранення, смерті й руйнування у найсвятішому місці нашої Республік", — сказала впливова республіканка.

Ліз Чейні, яка є дочкою одіозного віцепрезидента США в кабінеті Джорджа Буша-молодшого Діка Чейні, звинуватила чинного главу Білого дому в тому, що той "розпалив полумʼя" серед своїх прихильників, які атакували Конгрес.

"Без президента (Трампа, – прим. "ДС") нічого б не сталося. Президент міг негайно й рішуче втрутитися, щоб зупинити насильство. Він цього не зробив. Більшої зради з боку президента Сполучених Штатів його офісу та присяги на вірність конституції ніколи не було", — наголосила Чейні.

Як відомо, голова Республіканської конференції Палати представників вважається одним із партійних очільників у Конгресі США. Ця особа очолює засідання конференцій, у яких беруть участь усі члени Республіканської партії.

Нагадаємо, раніше демократи в Палаті представників Конгресу внесли резолюцію, яка передбачає імпічмент для Трампа, якщо віцепрезидент Пенс не застосує ближчими днями поправки 25 до Конституції США, яка передбачає відсторонення "недієздатного" президента від влади. Згодом стало відомо, що віцепрезидент США Майк Пенс відмовився застосовувати 25-у поправку.

Демократична більшість ініціює імпічмент президенту Дональду Трампу зі звинуваченнями у підбурюванні до повстання перед штурмом його прихильниками Конгресу США.

    Реклама на dsnews.ua