• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Лікарю з України не дозволили обстежити Саакашвілі

Український лікар Максим Парабиніс відвідав у пенітенціарній установі колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі

Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів сам Парабиніс, передає "ДС" із посиланням на Грузію Online.

За словами українського лікаря, йому не дозволили провести медогляд Саакашвілі.

"На жаль, я не зміг його оглянути, тому що адміністрація в'язниці не впустила до нього і комунікація проходила через скляний бар'єр. Будь-яка людина, яка тримає голодування протягом 27 днів, є пацієнтом, який потребує медичного нагляду. Міхеїл Саакашвілі заявив, що від сьогодні він відмовляється від медичної допомоги. Він відмовляється здавати аналізи та проходити медичні процедури, які полегшують голодування", — сказав Парабиніс.

Лікар каже, що Саакашвілі відчуває підтримку, й оскільки не може скористатися законними правами, то єдиним методом боротьби залишається відмова від медичної допомоги.

Український лікар каже, що за жодних обставин не можна припускати, щоб Саакашвілі залишився без медичного контролю.

"Я не знаю, як це забезпечити, тому що потрібні різні аналізи, йому потрібне регулярне спостереження та контроль. Йому потрібні додаткові ліки для підтримки свого фізичного здоров'я. Я його огляну, як мені дозволять. Я можу сьогодні. У мене є з собою відповідні інструменти, і я міг оглянути його ще вчора", — сказав український лікар.

Як повідомляла "ДС", Людмила Денісова відвідала Саакашвілі у колонії. Експрезидент Грузії відмовився припиняти голодування, а також заявив, що не лягатиме до тюремної лікарні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua