• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Литва полегшить для білорусів умови в'їзду і готує спеціальні візи

Реклама на dsnews.ua

Уряд Литви має намір полегшити умови в'їзду в країну для громадян Білорусі, і погоджує документ, який дозволить видавати спеціальні 6-місячні візи

Про це йдеться в повідомленні директора Департаменту міграції Литви Евеліни Гудзінскайте, передає "ДС" з посиланням на Delfi.

Їх видаватиме посольство Литви в Білорусі.

"Конкретні моменти зараз узгоджують МВС і МЗС. Протягом декількох днів все має прояснитися. Це було б спрощення порядку, оскільки застосовувалися б мінімальні вимоги, але це допомогло б дозволити білорусам, які хочуть виїхати до Литви, але не хочуть просити політичного притулку, отримати документ в найкоротші терміни", — заявила Гідзінскайте.

Вона також пояснила, що 6-місячний термін дії візи встановлений з урахуванням подальших соціальних наслідків, адже людям треба буде знайти якесь джерело для проживання в країні.

"Реально протягом 6 місяців вони повинні знайти інший спосіб легально залишитися в Литві, тобто звернутися за національною візою або дозволом на проживання", — зазначила Гудзінскайте.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що існує ймовірність початку військових дій проти країни з боку Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua