• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Литва заборонила трансляцію "кремлівського рупора"

Реклама на dsnews.ua
Литовська комісія з питань радіо і телебачення заборонила трансляцію каналів RT через зв'язків з російським пропагандистом Дмитром Кисельовим, що перебувають під санкціями ЄС

Про це йдеться в повідомленні Delfi, передає "ДС".

"З урахуванням інформації Міністерства закордонних справ Литовська комісія по радіо і телебаченню вирішила припинити ретрансляцію на території Литовської Республіки п'яти програм RT", - сказав BNS голова комісії Мантас Мартишюс.

За його словами, рішення набирає чинності з дати його опублікування онлайн, тобто з четверга.

Мартишюс підкреслив, що рішення зупинити програми прийнято з-за санкцій відносно Кисельова.

"Пан Кисельов - він не повинен отримувати вигоду, так що ретрансляція програм зупиняється. Це було зроблено в Латвії, а зараз - і в Литві", - додав Мартишюс.

За даними комісії, в Литві показують п'ять каналів мережі RT: сам RT, його версію RT HD, RT Spanish, RT Documentary і RT Documentary HD.

Пропагандистську російську мережу каналів RT, яка в минулому називалася Russia Today, раніше заборонив Національна рада з електронним ЗМІ Латвії.

Нагадаємо, екс-глава МЗС Австрії Карін Кнайсль, що прославила танцями на своєму весіллі з президентом Росії Володимиром Путіним, буде писати авторські колонки для пропагандистського кремлівського мовника Russia Today.

    Реклама на dsnews.ua