• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Лівія запропонувала Ізраїлю встановити дипломатичні відносини, — ЗМІ

Саддам Хафтар, син командувача Лівійської національної армії Халіфи Хафтара, запропонував ізраїльським високопосадовцям встановити з Ізраїлем дипломатичні відносини

Пропозиція надійшла в обмін на ізраїльську "військову та дипломатичну допомогу"
Пропозиція надійшла в обмін на ізраїльську "військову та дипломатичну допомогу"
Реклама на dsnews.ua

Пропозиція надійшла минулого тижня, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За даними ізраїльських ЗМІ, зустріч сторін відбулася таємно. Приватний лайнер доставив Хафтара до аеропорту "Бен-Гуріон". Він залишався там півтори години, на борту літака спілкувався із ізраїльськими посадовцями. Хто саме із представників Ізраїлю взяв участь у зустрічі, не уточнюється.

Як зазначається, пропозиція від Тріполі встановити дипломатичні відносини надійшла в обмін на ізраїльську "військову та дипломатичну допомогу". Як повідомляють ЗМІ, Хафтар передав повідомлення від батька, в якому той запропонував нормалізувати відносини у спосіб, схожий на "Авраамські угоди". За допомогою цих угод у 2020 році ОАЕ, Бахрейн, а потім Марокко за посередництвом США нормалізували відносини з Ізраїлем. На початку січня 2021 року до них офіційно приєднався Судан.

Як писала "ДС", сторони збройного конфлікту в Лівії домовилися про створення перехідного уряду і про проведення виборів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua