• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Лукашенко готовий розмістити в Білорусі російську бойову авіацію

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив готовність розмістити на військових базах на території країни російських військових і бойову авіацію РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на нараді, присвяченій нещодавній зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, передає "ДС" з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

"Ми будемо координувати нашу оборонну політику на злобу дня, зовнішню політику. І ми сповнені рішучості (це була наша спільна думка) створити таке об'єднання Білорусі і Росії в Союзній державі, що комар носа не підточить. Ніхто нам не дорікне, що хтось зазіхнув на чиюсь незалежність, суверенітет... Хочемо збудувати такі відносини, щоб ми не боялися і не сіпалися з приводу якихось санкцій", — заявив Лукашенко.

Самопроголошений диктатор заявив, що готовий розмістити на території країни російські військові літаки.

"Буквально пару тижнів тому літаки НАТО вже прямо на наш кордон вилітали. І що ми змушені були зробити? Ми підняли Су-30 — літак новий — і назустріч підлетіли їм. Змилися за сотню кілометрів. Це говорить про те, що нас будуть постійно смикати, а ми маємо відповідати", — заявив Лукашенко.

Він нагадав, що під час проведення Чемпіонату світу з хокею в 2014 році російські літаки перебували в Білорусі і тому, на його думку, можна використовувати цей досвід.

"Дайте нам ці літаки. Але на цих літаках, як тоді, мають літати росіяни і білоруси разом. А баз досить, їх не треба створювати... Відторгнення у президента Росії я не знайшов. Звичайно, якщо вони зможуть базуватися на наших базах і наші хлопці літатимуть разом з росіянами, звичайно ж, треба просити тоді і озброєння до цих літаків", — заявив Лукашенко.

Як повідомляла "ДС", 22 лютого в Сочі пройшла зустріч Володимира Путіна і Олександра Лукашенка.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua