• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Лукашенко готує таємну інавгурацію на цьому тижні, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко готується провести інавгурацію 23 вересня або 27-28 вересня

Про це повідомляє білоруський опозиційний Telegram-канал NEXTA Live, передає "ДС".

"За сьогодні ми отримали повідомлення про ймовірні дати: 23 вересня (завтра) о 12:00 або 27/28 вересня (неділя/понеділок). Але найбільш ймовірно, що процес коронації узурпатора може і правда пройти в неділю", — пишуть журналісти.

На їхню думку церемонія інавгурації буде таємницею, щоб не спровокувати ще більші протести.

Вони відзначають, що побічно свідчить про можливу інавгурації 27 вересня той факт, що на сайті Президент-Готелю закрито бронювання номерів на 27, 28 і 29 вересня.

"Також наші російські джерела говорять про те, що до Мінську запрошені провідні російські чиновники… Втім, 28 і 29 вересня також відбудеться VII форум регіонів Білорусі та Росії. Однак Лукашенко цілком собі може і поєднати приємне з корисним — особливо на тлі взятого незаконним правителем курсу на більш щільну дружбу з РФ", — додали журналісти.

Нагадаємо, 9 серпня пройшли вибори президента Білорусі. За офіційними даними, які не визнає опозиція і світове співтовариство, за Олександра Лукашенка проголосувало понад 80% населення. По всій країні проходять масові акції протесту проти фальсифікації результатів виборів.

    Реклама на dsnews.ua