• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Лукашенко хвалиться, що Білорусь здолала коронавірус

Реклама на dsnews.ua
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про фактичну перемогу над коронавірусом в країні

Про це він заявив сьогодні під час вручення державних нагород, передає "ДС" з посиланням на БелТА.

Білоруський лідер вважає, що вжиті урядом дії для недопущення розповсюдження вірусу були правильними. За його словами, Білорусь продемонструвала політичну розсудливість і народну мудрість" в боротьбі з інфекцією.

"Наша система охорони здоров'я вистояла. Але ми не знижуємо градус боротьби, хоча вже сьогодні можна сказати - ми перемогли. І після остаточної перемоги над СОVID-19 обов'язково окремо зустрінемося з нашими лікарями, які сьогодні все ще на посаді", - заявив Лукашенко.

За даними Мінохоронздоров'я країни на 29 червня в Білорусі зареєстровано 61 тис. 790 осіб з позитивним тестом на COVID-19.

"За весь період поширення інфекції на території країни померло 387 пацієнтів з низкою хронічних захворювань з виявленою, коронавирусной інфекцією", - повідомили в міністерстві.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко називав коронавірус "психозом" і радив пити горілку, ходити в лазню і їздити на тракторі, щоб не підчепити коронавірус. Пізніше Лукашенко змінив риторику і попросив Божої допомоги для боротьби з коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua