• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Лукашенко через протести вирішив перевести сина на навчання до Москви, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Миколу Лукашенка, сина президента Білорусі Олександра Лукашенка, переведуть на навчання з Мінська до Москви через протести в країні

Про це «Комсомольській правді» розповіли джерела, передає "ДС".

Він закінчив 9 класів школи в Острошицькому Городку Мінського району, після чого влітку 2020 року вступив у ліцей Білоруського державного університету (БДУ) на біологічний профіль. Однак навчатися там він не буде.

Як розповів колишній президент національної Академії наук Олександр Войтович, рішення прийняли на тлі протестів через вибори президента Білорусі. Він стверджує, що «служби Лукашенка оцінили ситуацію і дійшли висновку, що Колі буде дуже некомфортно», тому сина президента переведуть на навчання до Москви. За словами Войтовича, Микола Лукашенко буде вчитися в гімназії при МГУ, але в її секретаріаті цю інформацію заперечують.

Дані про переведення сина президента в Москву підтвердив «КП» колишній співробітник КДБ. Він стверджує, що Миколу Лукашенка відправили в Росію «в обстановці секретності». Син президента буде жити в білоруському посольстві, а вчитися під вигаданим ім'ям, перший час — дистанційно.

Джерело «Комсомольської правди» припустило, що син Лукашенка може продовжити навчання в Московській сільськогосподарській академії імені Тімірязєва, якщо складе екстерном іспити за 11 клас. Однак ректор вузу в розмові з журналістами сказав, що не знає про вступ сина президента Білорусі.

    Реклама на dsnews.ua