• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Лукашенко лякає, що опозиція, прийшовши до влади у Білорусі, влаштує різанину замість люстрації

Реклама на dsnews.ua

Де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що сили, що прийдуть до влади в країні замість нього, "почнуть різати чесних людей"

Про це він заявив на зустрічі з журналістами в Барановичах, передає "ДС" з посиланням на лояльний до Лукашенка Telegram-канал "Пул першого".

"Ось що мене найбільше турбує. Не влада, як в Росії дехто каже: "Лукашенко посинілими пальцями тримається за влад ". Я не хочу, щоб порізали на шматки країну, яку я ліпив на уламках імперії, закривавлений цей шматок. І не хочу, щоб порізали чесних порядних людей, які працювали на це Це буде не люстрація, як каже багато хто", — сказав де-факто президент країни.

Він також оголосив про те, що буде "різанина".

"І те, що відбулося (події Революції Гідності — "ДС") в Україні — це будуть квіточки", — повідомив Лукашенко.

Нагадаємо, в ході протестів в Мінську 1 вересня затримали 17 осіб. Серед затриманих є журналісти "Єврорадіо" і студенти. Пізніше зʼявилася інформація про те, що кількість затриманих зросла до 24 осіб.

Як писала "ДС", управління верховного комісара Організації Обʼєднаних Націй з прав людини повідомило, що в Білорусі було задокументовано 450 випадків тортур і жорстокого поводження з людьми, позбавленими волі. Родичі мінімум шести людина не знають про місцезнаходження і стан здоровʼя своїх близьких.

    Реклама на dsnews.ua